قوانین و مقررات سامانه

برای عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این سامانه به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است:

سامانه ایران نسخه سامانه‌ی تخصصی اطلاعات پزشکان و بیمارستان‌ها و رزرواسیون آنلاین است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

مسئولیت تمامی اطلاعات کاربری وارد شده بر عهده کاربر است. لذا ایران نسخه مسئولیتی در قبال هرگونه اخلال یا اشتباه سهوی در وارد کردن اطلاعاتی که منجر به باطل شدن وقت رزرو گردد، ندارد.

ایران نسخه هیچ مسئولیتی در قبال عدم همکاری پزشکان و مراکز درمانی تحت پوشش ندارد.

ایران نسخه هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت درمان ندارد.

ایران نسخه می‌تواند اطلاعات کاربری را که مخاطب وارد می‌کند در پایگاه داده خود ذخیره و از آنها به عنوان داده‌های آماری و پژوهشی استفاده کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در سامانه ایران نسخه، ایران نسخه هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات شخصی یا زمان‌های رزرو شده ندارد.

تمامی اطلاعات پرونده پزشکی کاربر در سامانه ثبت می‌شود و ایران نسخه حق استفاده‌ی محدود از آنها را دارد.

ایران نسخه مسئولیتی در قبال هرگونه اخلال و وقفه در سیستم پرداخت الکترونیکی که منشا آن سیستم بانکی-مخابراتی کشور باشد، ندارد.

پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که از سرویس سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده می‌کنند موظف به سرویس‌دهی به موقع در زمان مقرر به کاربران ایران نسخه هستند.

پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که با ایران نسخه همکاری می‌کنند موظف به ارایه سرویس استاندارد به کاربرانی که از طریق سامانه ایران نسخه زمان ملاقات رزرو کرده‌اند، هستند.